Пошук

Он-лайн

На даний момент 2 гостей на сайті

Лічильник

інет-партнери

Украинский портАл
BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: проектирование, инструменты, строительное оборудование
Наші роботи
Наші роботи Реконструкція та капітальний ремонт готелю ЖЕНЕВА в м. ТрускавецьНаші роботи » Реконструкція та капітальний ремонт готелю ЖЕНЕВА в м. Трускавець (11)
Наші роботи Посилення та ремонт промислового корпусу «Карпатська кераміка» у м. Калуш Івано-Франківської обл.Наші роботи » Посилення та ремонт промислового корпусу «Карпатська кераміка» у м. Калуш Івано-Франківської обл. (12)
Наші роботи Посилення несучих монолітних залізобетонних балок та перекриття над технічним поверхом аквапарку готелю RIXOS (“Прикарпаття”)Наші роботи » Посилення несучих монолітних залізобетонних балок та перекриття над технічним поверхом аквапарку готелю RIXOS (“Прикарпаття”) (12)
Наші роботи Обстеження та посилення готелю Наші роботи » Обстеження та посилення готелю "Дністер" (12)
Наші роботи Посилення та ремонт кострукцій промислового об'єкту в м. КалушНаші роботи » Посилення та ремонт кострукцій промислового об'єкту в м. Калуш (12)
Наші роботи Посилення та ремонт конструкцій басейну, тераси (зовнішнього пляжу) будівлі готелю “RIXOS” в м. ТрускавціНаші роботи » Посилення та ремонт конструкцій басейну, тераси (зовнішнього пляжу) будівлі готелю “RIXOS” в м. Трускавці (12)
Наші роботи Будівництво готельного комплексу Наші роботи » Будівництво готельного комплексу "Станіславський" в м. Яремче (7)
Наші роботи Будівництво СПА-комплексу санаторію Наші роботи » Будівництво СПА-комплексу санаторію "Женева" (12)
Наші роботи Реконструкція торгово-виставкового центру Наші роботи » Реконструкція торгово-виставкового центру "Лемберг" (9)
Наші роботи Обстеження незавершеного будівництва в м. НовояворівськНаші роботи » Обстеження незавершеного будівництва в м. Новояворівськ (12)
Преса про нас Конкурс ТПК 2009Преса про нас » Конкурс ТПК 2009 (10)
Преса про нас Журнал Преса про нас » Журнал "Є" (4)
 

 

 

 

Контакти

Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Наукова 7/А

Тел/факс: (032) 224-47-61;  224-47-22

spb@spb.lviv.ua


 

Наші роботи

Реконструкція та капітальний ремонт готелю ЖЕНЕВА в м. Трускавець

 

 

Будівництво готельного комплексу в м. Яремче

 

 

 


Google Ads